فروشگاه مجازی منیریه دات آی آر

فروشگاه لوازم ورزشی و پزشکی ورزشی منیریه دات آی آر که از سال ۱۳۹۷ آغاز به کار کرده یکی از جدیدترین و گسترده‌ترین فروشگاه‌های آنلاین لوازم ورزشی است. این فروشگاه با هدف “دسترسی آسان مشتریان به لوازم ورزشی مورد نیاز خود، به سادگی و با بهترین قیمت” کار خود را آغاز کرده و به فضل الهی در مسیر این هدف به پیشرفت خود ادامه خواهد‌داد.

فضای رقابتی

این سایت یک پل ارتباطی قدرتمند و ساده بین فروشنده و مشتری است و بزرگترین ویژگی این فروشگاه آنلاین این است که به مشتری این امکان را داده که در میان فروشندگان مختلف به انتخاب کالای خود بپردازد و با کیفیت‌ترین و ارزان‌ترین محصول را در میان تنوع بالای کالایی برگزیند.این موضوع به فروشندگان نیز امکان رقابت برای جذب مشتری داده و ایجاد یک فضای روشن رقابتی، فروشندگان را برای ارائه یک محصول با کیفیت با قیمت مناسب ترغیب می‌کند.

خرید آسان و سریع

تنوع محصولات سایت یک ویژگی اصلی دیگر داشته و آن امکان انتخاب کالای دلخواه در خود محصولات است. سایت منیریه دات آی آر به مشتری این امکان را می‌دهد تا پس از یافتن کالای ورزشی مورد نیاز خود، در سطح محصول به انتخاب اندازه و رنگ و سایر ویژگی‌های کالای خود بپردازند. امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک‌های عضو شبکه شتاب موجب سهولت پرداخت هزینه‌ی کالای خریداری شده می‌گردد و مشتری می‌تواند پس از پرداخت در کمترین زمان کالای خود را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرد.

تخفیف‌های ویژه‌ی مناسبتی و پیشنهادهای شگفت انگیزی که توسط فروشندگان ارائه می‌شوند رضایت شما را از خریدتان بالاتر خواهد‌برد و با تسهیلات ویژه‌ی سایت منیریه دات آی آر، پس از خرید، قطعا مشتری دائم این فروشگاه خواهید شد. فروشگاه منیریه دات آی آر دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و شما می‌توانید با اعتماد کامل کالای ورزشی خود را از منزل انتخاب کرده، پرداخت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.